Ευχαριστούμε την ΧΑΝΘ που για μια ακόμη χρονιά διοργάνωσε Τράπεζα Τροφίμων για τον ΑΡΤΟ-ΔΡΑΣΗ στην Θεσσαλονίκη. Επίσης, με δική της πρωτοβουλία κινητοποίησε επιτυχώς γονείς Παιδικού Σταθμού και παιδικών προγραμμάτων δημιουργικής απασχόλησης , ακαδημιών αθλητικών ομάδων και αθλητικών προγραμμάτων. Η στήριξη αυτή είναι ιδιαίτερα σημαντική για την δράση μας στην Θεσσαλονίκη και τους ευχαριστούμε ιδιαιτέρως.
![](https://artosdrasi.rei.gr/wp-content/uploads/2013/12/Χωρίς-τίτλο.png)